Konkurs na „Najpiękniej Ubrane Świąteczne Drzewko” na Rynku w Kielcach

16 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką wychowawców świetlicy wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta na „Najpiękniej Ubrane Świąteczne Drzewko”. Zadanie uczestników polegało na ubraniu choinki wcześniej wykonanymi ozdobami.Dzieci przywiozły ze sobą na Rynek dobry humor oraz mnóstwo cudnych ozdób świątecznych. Ubraliśmy naszą choineczkę na żółto – czerwono czyli w kolory herbu naszego miasta. Zawisły na niej własnoręcznie wykonane ozdoby, a wśród nich różnorodne gwiazdki, bombki z napisem CK , aniołki i inne cudaki. Na koniec drzewko okręciliśmy łańcuchem z kokardek. Ubraliśmy naszą choineczkę jak najpiękniej potrafiliśmy. Prezydent naszego miasta Pan Bogdan Wenta był nią zachwycony.

Dziękujemy dzieciom, że mimo dokuczliwego chłodu wzięły udział w tym wydarzeniu, gdzie mogliśmy godnie reprezentować naszą szkołę w środowisku lokalnym.