Dzień Kropki

W dniu 15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto zabawy, kreatywności i odwagi. W naszej świetlicy również obchodziliśmy „Dzień Kropki”. Dzieci obejrzały bajkę animowaną na podstawie książki „The Dot”. Historyjka opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i dzięki kropce dziewczynka uwierzyła w siebie. Wychowawcy przeprowadzili pogadankę dotycząca empatii oraz wiary we własne siły.

W tym dniu uczniowie również mogli wykazać się swoją kreatywnością, tworzyli piękne kropkowe prace plastyczne, które zostały wyeksponowane na świetlicowym parawanie. Inicjatywa ta wywołała wiele uśmiechu i radości wśród dzieci. Za rok na pewno znów będziemy obchodzić „Dzień Kropki”