Dzieci lubią misie

Jak co roku w naszej świetlicy świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Wydarzenie to obchodzone jest na całym świecie dnia 25 listopada od 112 lat.

Przygotowania do uroczystości trwały cały tydzień. Uczniowie wykonali w tym czasie pod okiem wychowawców piękne prace plastyczne ukochanych pluszaków. Udekorowaliśmy nimi świetlicowy parawan by zdobił szkolny korytarz. Podczas zajęć dzieci zapoznały się z historią powstania pluszowego misia Teddy. Wychowankowie opowiadali historie o swoich ukochanych przytulankach. Z wielka radością dzieci odgadywały imiona słynnych miśków. Na koniec spotkania każdy uczestnik mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce „Misiowa rodzinka”. Impreza przebiegła w miłej atmosferze, a świetliki wspaniale się bawiły. Misie obiecały, że wrócą do nas za rok.