Bezpieczne wakacje

i niebo, i słońce,

wolny, swobodny czas.

Tekst Jerzy Wesołowski

Dnia 21.06.2022 r. w naszej świetlicy szkolnej zostały przeprowadzone zajęcia edukacyjne na temat bezpieczeństwa w trakcie letniego wypoczynku.

Celem zajęć było uświadomienie uczniom niebezpieczeństw i zagrożeń w czasie wakacji oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za własne działanie i postępowanie.
Dzieci wspólnie analizowały jak należy zachować się, aby bezpiecznie i radośnie spędzić czas w trakcie wypoczynku:

• w górach,
  • nad wodą,
  • w lesie,
  • podczas swobodnych zabaw w miejscu zamieszkania.

Nie zabrakło jak zawsze wspólnego śpiewania radosnej piosenki pt. „Wakacje”. Na zakończenie zajęć mali artyści wykonali ciekawą pracę plastyczną – wycinankę z papieru.

Kochani życzymy Wam radosnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, wspaniałej pogody, ciekawych przygód oraz niezapomnianych wspomnień.