Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

20 października 2020 roku odbyła  się ważna dla społeczności szkolnej uroczystość- zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021.

W obecności Pani Dyrektor odbyło się  ślubowanie przedstawicieli braci uczniowskiej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną zaprzysiężenie nie odbyło się  w obecności przedstawicieli klas.

Zarząd Samorządu przyrzekał, że będzie przestrzegać regulaminu szkolnego, godnie reprezentować szkołę oraz swoja postawą będzie wzorem do naśladowania. Pani Dyrektor przyjęła ślubowanie,  a opiekunowie Samorządu Uczniowskiego p. Agnieszka Długosz-Rzepka oraz p. Katarzyna Jarkowska podkreśliły jak wielka odpowiedzialność spoczywa na tych, którzy są reprezentantami całej społeczności szkolnej.

Na zakończenie Przewodnicząca Zuzanna Baran oraz Zastępcy Przewodniczącej  Samorządu Uczniowskiego Huber Zegadło oraz Maja Gołdzińska podpisali akt ślubowania, podkreślający wagę tego wydarzenia.