Wybory do Samorządu Szkolnego

17 września 2020 r. został ogłoszony termin wyborów do Samorządu Szkolnego.

Wybory odbędą się 30 września, więc jeżeli chcesz reprezentować swoje koleżanki i kolegów, pracować w Samorządzie Uczniowskim w roku szkolnym 2020/2021, zgłoś swoją kandydaturę i …wystartuj w wyborach!!!

Masz potencjał, głowę pełną pomysłów, jesteś kreatywny, twórczy, otwarty na wyzwania, a przede wszystkim chcesz mieć wpływ na rzeczywistość szkolną w naszej szkole i integrować młodzież wokół patrona – zapraszamy!

Szczegółowe informacje dotyczące naboru uzyskasz u Opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. Agnieszki Długosz oraz Katarzyny Jarkowskiej.

Na stronie szkoły zamieszczony zostanie wypis z regulaminu Rady Uczniowskiej Samorządu Szkolnego oraz harmonogram wyborów.

W związku z sytuacją epidemiczną odbędą się one w zmienionej procedurze.

Kampania ogranicza się do wywieszenia plakatów i wykonania spotów wyborczych oraz prezentacji na stronie szkoły i szkolnym Facebooku ,
a głosowanie zostanie przeprowadzone w formie elektronicznej.

Spotkanie organizacyjne zainteresowanych uczniów odbędzie się
21 września o godzinie 13.20 w sali teatralnej.