Wizyta koordynatora DSD

W ubiegłym tygodniu mieliśmy zaszczyt gościć w murach naszej szkoły p. Susann Bräunig – panią koordynator programu DSD. Uczniowie klas: 8b, 7d oraz 4c osobiście poznali  p. Bräunig, która z prawdziwą przyjemnością obserwowała poczynania naszych uczniów podczas lekcji języka niemieckiego oraz odpowiadała na wszystkie postawione jej pytania (a tych było naprawdę dużo :)).

Była to więc również świetna okazja, aby sprawdzić swoją znajomość języka oraz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszego gościa.

Niezmiernie miło było nam również usłyszeć, że działania Szkoły Podstawowej nr 39 oraz sukcesy naszych uczniów są widoczne nie tylko w kraju ale również zagranicą.

Pani Bräunig jescze raz gratulowała nam corocznych bardzo dobrych wyników na egzaminach DSD oraz ubiegłorocznej wygranej naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie “Die beste DSD-Klasse”.