Szkoła Pamięta – z wizytą na grobach

Początek listopada to tradycyjnie czas poświęcony Zmarłym. W obecnym czasie jeszcze smutniejszy ze względu na panującą sytuację. W ramach akcji „Szkoła pamięta” opiekunowie Samorząd Uczniowskiego p. Katarzyna Jarkowska oraz p. Agnieszka Długosz-Rzepka wybrały się w odwiedziny na groby związanych z naszą szkołą, nieżyjących już osób.

W środę 28 października odwiedziłyśmy grób patronki ulicy, na której znajduje się nasza Szkoła- pani  Marii Krzyżanowskiej, która spoczywa na Cmentarzu Starym w Kielcach oraz grób zmarłego nauczyciela, a zarazem niezapomnianego trenera piki ręcznej w naszej Szkole- pana Jarosława Tkaczyka na Cmentarzu Komunalnym w Cedzynie. Zapaliłyśmy znicze oraz w zadumie pomodliłyśmy się za dusze Zmarłych.