Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Drodzy Uczniowie !

W tych trudnych warunkach udało nam się rozstrzygnąć biblioteczny konkurs plastyczny pt. „Ilustracja do twórczości Hansa Christiana Andersena”, który był skierowany do uczniów klas 1-3.

Wpłynęło wiele pięknych i ciekawych prac. Dzieci wykazały się kreatywnością i dużym zaangażowaniem. Komisja oceniająca prace miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Ale udało się !

I miejsce: Aleksandra Łozińska- klasa 1a i Lena Gąsiorek- klasa 1b

II miejsce: Martyna Maniak-  klasa 2d i Zosia Kwapisz-  klasa 1b

III miejsce: Wiktoria Kwiecień- klasa 2b i Magdalena Kasztelan- klasa 2d

Wyróżnienia: Anna Korona- klasa 1a, Marika Jaroń- klasa 1a, Karolina Kita- klasa 1e, Klara Praszek- klasa 2a, Hanna Kożuchowska- klasa 2b, Amelia Janowska- klasa 2b

Serdecznie wszystkim gratulujemy !!!

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe są do odbioru w bibliotece szkolnej od 02.06.2020 do 10.06.2020 w godzinach od 8:00 do 14:00 lub po powrocie do szkoły.

Kochani !

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom wielu powodów do uśmiechu i radości. Samych sukcesów, rozwijania swoich talentów i pasji oraz spełnienia wszystkich marzeń.