Pracujemy w Lepszej Szkole

Na lekcjach matematyki wykorzystujemy możliwości obiektywnej oceny postępów uczniów. Sesje z plusem to ogólnopolski program badający kompetencje matematyczne uczniów w szkole podstawowej, liceum i technikum. Co się zmienia poprzez uczestnictwo w nim?

Uczniowie, wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów w całej Polsce, będą rozwiązywać standaryzowane testy „na wejście”, w połowie i na końcu roku szkolnego.Po każdym teście będzie możliwość porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.Za każdym razem można zobaczyć, czy wyniki ucznia są słabe, przeciętne, czy też wysoko ponad średnią i które z typów zadań sprawiają mu najwięcej trudności.Zawsze  gotowy materiał do prezentacji wyników na wywiadówkach oraz na radzie pedagogicznej.

Życzymy samych sukcesów Nauczyciele matematyki.