Piękna Nasza Polska Cała

W  ramach  Międzynarodowego Projektu  „Piękna  Nasza Polska  Cała” 8 listopada w naszej szkole  odbył  się  pokaz  mody  patriotycznej,  w  którym  wzięły  udział  modelki  i  modele z klas I-III. Już  od  rana królowały  biało – czerwone  barwy.  Wszystkie  kreacje  były  wyjątkowe  i  oryginalne. Oprócz tradycyjnych strojów – spódnic, spodni, sukienek,  były również dodatki: kotyliony, kapelusze, opaski na włosy, wianki, biało-czerwone szarfy, bransoletki na ręce, muchy. Pokaz mody odbył się przy melodiach najpopularniejszych pieśni patriotycznych.

Całość wydarzenia została poprzedzona śpiewaniem 4- zwrotkowego Hymnu Państwowego oraz koncertem Pieśni Patriotycznych w wykonaniu najmłodszych patriotów z Naszej szkoły.

Radość z obchodów Odzyskania Niepodległości jest jeszcze większa, ponieważ dotarł do Nas list gratulacyjny od Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Andrzeja Dudy.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom z klas I-III za zaangażowanie i chęć realizowania Naszego projektu. Rodzicom za pomoc i przygotowywanie dzieci do wydarzeń szkolnych oraz uczestnikom projektu- dzieciom, za aktywny udział, chęć do pracy i nauki.

Koordynator projektu Aneta Palus