Olga Karyś wśród „Siedmiu Wspaniałych”, a nasza szkoła Sportową Szkołą Roku!

W poniedziałek w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach przyznano wyróżnienia w konkursie „Siedmiu Wspaniałych”, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Kielcach.
Wśród wyróżnionych za 2016 rok znalazła się uczennica naszego Gimnazjum Olga Karyś z kl. 2b (taniec nowoczesny show dance).

Ponadto komisja konkursowa przyznała wyróżnienia w kilku kategoriach. Sportową Szkołą Roku została nasza szkoła czyli Gimnazjum numer 7 imienia Stanisław Moniuszki w Kielcach.  Nagrody wręczali wicekurator Renata Rabczyńska i wicewojewoda świętokrzyski Andrzej Bętkowski.
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Jego celem jest uhonorowanie uczniów, którzy odnoszą sukcesy sportowe, zdobywają medale mistrzostw Polski, Europy, czy nawet świata.