NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!!

4 kwietnia w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i klas trzecich gimnazjów.
Wśród laureatów nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły. Cała nasza „Złota Piątka” odniosła sukces w językach obcych. Jak na szkołę DSD przystało aż czworo spośród nich zdobyło laury z języka niemieckiego. A oto lista szczęśliwców:
Zuzanna Banaś (opiekun: Szymon Bródka) – język niemiecki
Jakub Bródka (opiekun: Szymon Bródka) – język niemiecki
Piotr Klusek (opiekun: Barbara Radzewicz)- język niemiecki
Kamil Krzemiński (opiekun: Barbara Radzewicz) – język niemiecki
Maja Szczawurska (opiekun: Agnieszka Jagiełło) – język angielski

Przypominamy, ze laureaci tych konkursów przyjmowani są w pierwszej kolejności do wybranej szkoły średniej oraz otrzymują maksymalną liczbę punktów z przedmiotu na egzaminie J

Serdecznie gratulujemy naszym Laureatom, ich Rodzicom i Nauczycielom.

Szczególnie gorące gratulacje ślemy także tym, którym niewiele zabrakło aby stanąć na podium – naszym FINALISTOM. A są nimi:

Justyna Górska – język niemiecki (opiekun: Szymon Bródka)

Tomasz Puton – matematyka (opiekun: Małgorzata Rudnicka)

Łukasz Majchrzak – matematyka (opiekun: Małgorzata Rudnicka)