MISTRZOSTWA KIELC W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW KLAS V

W dniu 13.06.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 27 odbyły się Mistrzostwa Kielc w koszykówce chłopców klas  piątych. W turnieju wzięło udział trzy szkoły: Szkoła Podstawowa nr 27, Szkoła Podstawowa nr 34, Szkoła Podstawowa nr 39. Turniej rozegrano systemem “ Każdy z każdym”. Nasza reprezentacja wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce w Mistrzostwach Kielc. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza reprezentacja była najmłodsza, ponieważ jej skład  stanowili chłopcy  z klasy czwartej.

Wyniki meczów:

Szkoła Podstawowa nr 39 – Szkoła Podstawowa nr 34     17 : 14

Szkoła Podstawowa nr 39 – Szkoła Podstawowa nr  27    25 : 15

Klasyfkacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 39
  2. Szkoła Podstawowa nr 34
  3. Szkoła Podstawowa nr 27

Skład reprezentacji: Sebastian Kania, Umański Michał, Terczyński Alex, Paw Jakub, Hubert Zegadło, Ziomber Bartosz, Radzewicz Mikołaj, Kułak Piotr, Michał Biskupski, Socha Dawid, Socha Kacper, Wolański Bartosz, Dominik Piasecki.

Opiekun: Agnieszka Merwart