MIKOŁAJKI W 5S

Jak wszystkim wiadomo, Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci. A że chłopcy z 5S w tym roku grzeczni byli bardzo, więc odwiedziło ich aż dwóch „Mikołajów” z workiem pełnym podarunków w asyście zawodników pierwszego zespołu VIVE ŁOMŻA Kielce. Nasz dawny uczeń Cezary Surgiel i jego kolega z drużyny Branko Vujović zrobili nam olbrzymią niespodziankę.

Spotkanie było świetną okazją, żeby na chwilę oderwać się od obowiązków szkolnych i porozmawiać o zawodzie sportowca, zadać masę pytań na temat „Jak pokonać Barcelonę?” i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. A na koniec oczywiście najważniejsze, czyli prezenty i „przybijanie piątek” z „Mikołajami” oraz ze specjalnymi gośćmi. Ten dzień był naprawdę bardzo fajny i udany oraz obfitujący w wiele wrażeń i mnóstwo radości.