LUTY W BIBLIOTECE

Dnia 08.02.2019r z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu biblioteka zorganizowała dla uczniów quiz „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu”. Największą ilość poprawnych odpowiedzi udzieliła Iga Wnuk z klasy VIIIb, która w nagrodę otrzymała „kuponik szczęścia”. Gratulujemy.

• Dnia 15.02.2019r. Członkowie Koła Czytelniczego naszej szkoły odwiedzili Przedszkole nr 42 na Słonecznym Wzgórzu. W ramach akcji „Posłuchaj Przedszkolaku” gimnazjalistki czytały dzieciom wiersze, opowiadania, zadawały zagadki dotyczące zimy. Wizyta naszych uczennic sprawiła wiele radości dzieciom. Wszyscy bawili się doskonale.
  • Czytelnikiem lutego” została Sarah Bruzzese z klasy IIIa, która  w nagrodę otrzymała podwójne bilety do kina.Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego.
  • Dnia 27.02. 2019 r. zorganizowano szkolny konkurs ortograficzny dla uczniów klas trzecich gimnazjum. Mistrzami ortografii zostali Zuzanna Banaś z klasy IIId oraz Tomasz Puton z IIIb, którzy 13 marca 2019 r. wezmą udział w finale XX Miejskiego Konkursu Ortograficznego, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 13 w Kielcach