KIELCE BIEGAJĄ

Jak co roku we wrześniu wystartowaliśmy w biegu ulicznym „KIELCE BIEGAJĄ”, którego trasa biegła alejkami w parku. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. I.Zasada, p. E. Tofil i p. G. Kożuchowskiego biegli w tym roku w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców, czyli wystartowaliśmy w 6 biegach. Najważniejszym elementem w biegu masowym jest udział, zaangażowanie, pokonanie swoich słabości oraz dobiegnięcie do mety i wszystkim uczniom naszej szkoły udało się zrealizować ten cel. Miłą niespodziankę sprawiła nam ZUZANNA ZELEK z kl. 6b , która do mety dobiegła jako trzecia i stanęła na podium. Wszystkim naszym biegaczom dziękujemy za udział oraz godne reprezentowanie SP 39.