„KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY 2018!!!”

Jak co roku, nasza szkoła – dyrekcja, uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami oraz innymi pracownikami szkoły –  wspólnie bawili się w karnawale. W tym roku zabawa odbyła się pod hasłem: „ Co nam w duszy gra…”

W związku z tym wydarzeniem, dnia 08.02.2018r. uczniowie przebrali się  w dowolne stroje karnawałowe. Podczas długich przerw każda klasa wraz z wychowawcą zaprezentowała innym swoje przebrania, pozując do wspólnego zdjęcia oraz spacerując korytarzami szkoły.

Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich nadesłanych zdjęć wybrała trzy najlepiej przebrane klasy, które otrzymają nagrodę (słodycze), są to klasy: VI a, VI b i VII b

Wszystkim uczestnikom zabawy w tym dniu serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom GRATULUJEMY!!!