IX Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu.

Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach oraz Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach organizują  IX Świętokrzyski Dzień Bezpiecznego Internetu.

Bieżąca edycja odbędzie się pod hasłem DZIAŁAJMY RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU

Przedsięwzięcia  zaplanowane w ramach obchodów IX ŚDBI adresowane są do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego.
Należą do nich:

• konkurs RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU.  Do pobrania: Regulamin konkursu   https://sp39kielce.pl/wp-content/uploads/2019/12/IX-DBI-Regulamin_konkurs.pdf
  • zajęcia warsztatowe, dyskusje panelowe, prezentacje, pogadanki i podsumowanie konkursu, które odbędą się w dniu 14 lutego 2020 r. o godz. 10:00 w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach,
    ul. Jagiellońska 109A.

Cele IX ŚDBI są zgodne z kierunkiem realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020 – Rozwijanie kreatywności, przedsiębiorczości i kompetencji cyfrowych uczniów, w tym bezpieczne i celowe wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego.

Udział w IX ŚDBI zgłasza Dyrektor Szkoły na karcie zgłoszenia, która jest załącznikiem
do Regulaminu. Zgłoszenie szkoły należy przesłać elektronicznie do dnia 17 grudnia 2019 r. na adres sdbi@wsepinm.edu.pl  lub pocztą na adres: Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach ul. Jagiellońska 109A 25-734 Kielce z dopiskiem: IX ŚDBI. DZIAŁAJMYRAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU.

Więcej informacji na stronach: www.sdbi.wsepinm.edu.pl oraz www.sodmidn.kielce.eu