I miejsce w Olimpiadzie PCK

Jan Nogaj uczeń klasy 7a zajął I miejsce w XXVII rejonowym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Gratulujemy!!!! Na każdym etapie Olimpiady uczestnicy muszą rozwiązać test dotyczący prawidłowego odżywiania, pierwszej pomocy, ekologii oraz promocji zdrowego stylu życia.

Janek w etapie szkolnym zdobył najlepszy wynik  i reprezentował Naszą Szkołę w etapie rejonowym, który odbył się 13.12.2019r w Sali Konferencyjnej Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach. Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy Olimpiady muszą wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, w tym HIV/AIDS, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy i wiedzy o PCK.