Głosujmy na Olgę Karyś z kl.2b!

Uczennica naszego Gimnazjum Olga Karyś, wielokrotna mistrzyni w tańcu nowoczesnym (2b) została nominowana do drugiego etapu konkursu „Siedmiu Wspaniałych – świętokrzyscy uczniowie-sportowcy 2016 roku”. Spośród 18 nominowanych zostanie wybranych „Siedmiu Wspaniałych”. Zostaną nimi uczniowie na których zostanie oddana największa liczba głosów.
Wśród nominowanych jest też absolwent naszej szkoły Łukasz Telka (piłka ręczna).
Głosowanie trwa do 27 stycznia.

Aby oddać głos na Olgę i Łukasza kliknij tutaj.

Głosujmy, każdy głos ma znaczenie! 🙂

Olga Karyś (taniec nowoczesny „Show dance”), Gimnazjum Nr 7 w Kielcach – Mistrzostwa Świata w Libercu – I m. kat. Artistic Dance Show Trios, I m. kat. Artistic Dance Show All Styles Mixed Age Super Show, I m. kat. Artistic Dance Show Youth&Adults S. Teams; I m. – Mistrzostwa Europy i Świata World Cup WADF.
Łuksz Telka (piłka ręczna), VI Liceum Ogólnokształcące w Kielcach – II m. – Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej juniorów.

Więcej informacji pod tym linkiem.