FINAŁ ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH

13 czerwca odbyło się podsumowanie całorocznego konkursu,  którego celem była edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży szkolnej w zakresie zbiórki surowców wtórnych poprzez:

• utrwalenie nawyku systematycznej zbiórki odpadów i segregacji,
  • utrwalenie wiedzy o prawidłowym kwalifikowania odpadów do poszczególnych grup surowców wtórnych,
  • poszerzenie wiedzy o możliwościach wykorzystania odpadów i sposobach przygotowania odpadów do przekazania do recyklingu;

Uczniowie z klas 1-3, którzy przynieśli największą ilość surowców wtórnych do szkoły, zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami rzeczowymi. W klasach 4-7 i gimnazjalnych uczniowie otrzymywali kuponiki szczęścia lub ocenę.

Laureatami konkursu  zostali:

I miejsce- MICHAŁ KASPEREK KL.1A

II miejsce- MAJCZAK NORBERT KL.3B

III miejsce- PATRYCJA KUDŁA KL.1B I WIKTOR STĘPIEŃ KL. 1C

Finalistami konkursu zostali:

KAMIL KWIECIEŃ KL. 1C, SEBASTIAN BUGAJSKI 3B, ADAM MALEC KL. 1B,
ZUZANNA KARCZEWSKA 1B

Pozostali uczniowie, którzy systematycznie przynosili surowce wtórne otrzymali podziękowania i upominki