Finał Maratonu Pisania Listów 2018

Kochani!  W tegorocznym Maratonie Pisania Listów Amnesty International  napisaliśmy razem … 2418 listów! Wynik jest więc imponujący! Ale bez Waszego zaangażowania ten wynik byłby niemożliwy. Jesteście super! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

Nasz sprzeciw wobec łamania praw człowieka na świecie, w obronie więźniów sumienia, kobiet prześladowanych, niesłusznie uwiezionych, walczących o wolność słowa i prawo do godnego życia będzie usłyszany na całym świecie.

Jesteśmy dumni, że co roku możemy przyczynić się do uratowania choć jednej osoby, która jest więźniem sumienia.

Dziękujemy także naszym Rodzicom, Nauczycielom oraz uczniom SP nr 33, SP  nr 27, szkołom ZDZ za wsparcie naszej inicjatywy.

Szczególne podziękowania składamy uczniom klas: 3c gimnazjum, 8b oraz 6b za zaangażowanie i nieocenioną pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Poniżej linki, gdzie możemy przeczytać i obejrzeć materiały o Maratonie w naszej szkole.

Telewizja Świętokrzyska

iTV Kielce

naszemiasto.pl