DZIEŃ OTWARTEJ SZKOŁY

13 marca odwiedzili nas szczególni goście – potencjalni uczniowie wraz z rodzicami. Cieszymy się, że tak licznie przyjęli nasze zaproszenie, bo mogliśmy pochwalić się szkołą, z której jesteśmy dumni. Dzieci pod opieką nauczycieli poznawały nasz szkolny kosmos – przemierzały drogę do gwiazd. Podczas tej kosmicznej podróży w poszczególnych salach czekały na nie różne atrakcje.

Zorganizowaliśmy także kawiarenkę, by przy cieście, kawie lub herbacie rodzice mogli poczekać na swoje pociechy i spokojnie porozmawiać z nauczycielami, wymienić się między sobą doświadczeniami i spostrzeżeniami. Wszystkie dzieci spisały się świetnie, każde z nich otrzymało ,,Dyplom zdobywcy szkolnego kosmosu SP 39″.

Mamy nadzieję, że gościom podobało się u nas i że był to dopiero początek naszych kontaktów.

 

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej o naszej szkole:

Szkoła Podstawowa nr 39