Drugi etap projektu „Dopalaczy przeciwnicy to najlepsi zawodnicy”

We wtorek 25 kwietnia odbył się drugi etap projektu zainicjowanego przez Komisariat Policji I w Kielcach „Dopalaczy przeciwnicy to najlepsi zawodnicy”
W turnieju, który odbył się w Zespole Szkół w Zagnańsku reprezentanci naszej szkoły zmierzyli się z uczniami Gimnazjum w Zagnańsku i Zespołem Szkół im. Jana Pawła w Masłowie. Czekały na nas trzy konkurencje: turniej piłki ręcznej i równocześnie konkurs plastyczny oraz doping w duchu fair play dla kibiców.

W rozgrywkach sportowych nasza drużyna wygrała wszystkie mecze tym samym zajmując I miejsce i zgarniając Puchar Prezydenta Miasta Kielce. Dziewczęta również sprawiły się na medal zdobywając I miejsce oraz Puchar Komendanta Miejskiej Policji w Kielcach za rewelacyjny, kulturalny pełen humoru i energii doping.

Na finał turnieju nasz zespół rozegrał towarzyski mecz z reprezentacją Komisariatu Policjiw Kielcach oraz nauczycieli. SIÓDEMECZKĘ reprezentowali rewelacyjnie grający trenerzy Paweł Grecak, Krzysztof Paluch oraz Rafał Bernacki. Zabawa była przednia a w nagrodę czeka nas jeszcze piknik integracyjny oraz wycieczka do Centrum Leonardo da Vinci.