Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

Przed nami Ferie Zimowe.W trosce o bezpieczeństwo dzieci zaprosiliśmy do naszej szkoły prezesa WOPRu oraz ratownika medycznego pana Huberta Szczechlę. Podczas spotkania pan ratownik omówił z uczniami klas I-III zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych m.in. podczas zorganizowanych wyjazdów lub zabawy na podwórku. Uczniów przestrzegano także przed wchodzeniem na dzikie lodowiska i zjazdami z górek w pobliżu ruchliwych dróg. Pan ratownik pokazał nam także jak udzielać pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, a dzieci wykazały się dużą wiedzą i zainteresowaniem poruszanym tematem. Serdecznie dziękujemy Panie Hubercie i zapraszamy do nas częściej.