BAL KARNAWAŁOWY W 1C

Karnawał to czas radości i zabawy. Dlatego w naszej klasie odbył się bal karnawałowy. Były kolorowe postacie, światła disco i wesoła muzyka. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać syrenę, królewnę, biedronkę. jednorożca, rycerzy, wojskowych, Spider-Mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcił wszystkich do wesołej zabawy.

Dzieci świetnie się bawiły. W sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy. Podczas odpoczynku dzieci kosztowały pysznych smakołyków. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcy spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz pomoc w poczęstunku. Kolejny bal karnawałowy już za rok!