Bal Karnawałowy klas I-III

7 lutego w naszej szkole odbył się kolejny Bal Karnawałowy. Sala gimnastyczna dzięki współpracy wychowawców, rodziców oraz dzieci przemieniła się w kolorową, piękną salę balową. Na parkiecie pojawiły się: wróżki, księżniczki, piraci i piratki, sympatyczne zwierzaki, żołnierze, policjanci, zombie, wampiry, wiedźmy, postacie z dawnych baśni i współczesnych bajek.

Zabawę prowadził sympatyczny Pirat, dzięki któremu wszyscy mogli bawić się w rytm znanych muzycznych przebojów. Dzieci z zaangażowaniem brały udział w różnych konkurencjach. Jedną z ciekawszych był wyścig rekina Stefana. Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Trudno było wybrać jedną parę, dlatego każdy zdobył tytuł Króla i Królowej Balu. Kolejny taka zabawa już za rok!