Bal Karnawałowy

Dnia 21 lutego w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się bal karnawałowy dla klas 4-8. Sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową, którą dekorowali uczniowie naszej szkoły pod okiem opiekunów. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych filmów, bajek i nie tylko.

Dużym zainteresowaniem na balu cieszyły się dwie ścianki w stylu fotobudki.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki którą puszczał nasz szkolny DJ Pan Michał Siemieniec. Były pociągi, korowody, belgijka, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca,  młodzież z żalem opuszczała salę balową. Dzień ten dostarczył wszystkim wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.