AKTYWNOŚĆ CZYTELNICZA NASZYCH UCZNIÓW W PAŹDZIERNIKU

Po raz pierwszy w tym roku szkolnym wybraliśmy najaktywniejszego czytelnika miesiąca.
„Czytelnikiem października” została Małgorzata Sławska z klasy IVc, która przeczytała 17 książek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego seansu filmowego w kinie „Helios”.

• Jak co miesiąc Członkowie Koła Czytelniczego naszej szkoły odwiedzili Przedszkole nr 42 na Słonecznym Wzgórzu. W ramach akcji „Posłuchaj Przedszkolaku” gimnazjalistki czytały dzieciom ciekawe bajeczki, opowiadania i zadawały zagadki. Ostatnio tematem przewodnim była 100 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości oraz patriotyzm.

Pobyt w przedszkolu sprawił też wiele radości zarówno najmłodszym jak  i naszym uczennicom.

• Dnia 31.10. 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „Przyłapani z książką ” zorganizowany z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

I miejsce –  Sarah Bruzzese z klasy IIIa

II miejsce –  Emilia Kwiecień z klasy VII b

III miejsce – Joanna Kwiecień z klasy IVd

Wyróżnienie –  Miłosz Łojewski z klasy IV d

Zwycięskie prace będzie można zobaczyć  na stronie internetowej szkoły.