Daily Archives: 23 maja 2019

Konkurs Plastyczny „Ilustracja do muzyki Stanisława Moniuszki”

W tym roku świętujemy 200 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły Stanisława Moniuszki. Z tej okazji świetlica szkolna zorganizowała Konkurs Plastyczny „Ilustracja do muzyki Stanisława Moniuszki”, który adresowany był do wszystkich uczniów klas I-III uczęszczających do naszej szkoły.

I miejsce w Turnieju Gier i Zabaw

23 maja wspaniałe dzieci z klas I-III wywalczyły I miejsce w Półfinale Wojewódzkim V Świętokrzyskiej Miniolimpiady Turnieju Gier i Zabaw Szkół Podstawowych. Były ogromne emocje, wspaniały doping własny, kolegów i koleżanek z klas oraz rodziców.

5 medali w lekkoatletyce

21 i 22 maja odbyły się Mistrzostwa Kielc w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych i III klas gimnazjum dziewcząt, na których nasza szkoła zdobyła 5 medali. Niestety w tym roku pogoda nie rozpieszczała, dlatego dziewczyny startowały w strugach deszczu. Na szczególne wyróżnienie zasługują oczywiście medalistki oraz osoby , które zajęły tak nie lubiane czwarte miejsca.