Daily Archives: 24 marca 2019

Dzień otwartej szkoły

W dniu 13 marca 2019r  odbył się  „Dzień otwartej szkoły” .

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny zawsze jest doskonałą okazją do radości i zabawy. W czwartek – 21 marca uczniowie klas I-III powitali wiosnę uśmiechem, tańcem oraz śpiewem. Wszystkie klasy spotkały się na sali teatralnej ubrane w kolory wiosny. Każda grupa zaprezentowała się na scenie. Było kolorowo oraz bardzo wesoło. Reprezentanci klas wzięli udział w konkurencji z zagadkami. Na koniec każda klasa za zaangażowanie i dobrą zabawę została obdarowana słodkościami.

Lekcja o Stanisławie Moniuszce w klasie IIa

Klasa IIa uczciła 200 rocznicę narodzin słynnego kompozytora, Stanisława Moniuszki – patrona naszej szkoły. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną na temat słynnego Polaka oraz wysłuchały jeden z utworów „Prząśniczka”. Przygotowały także wiele informacji na temat jego życia i twórczości, którymi dzieliły się z kolegami.