Daily Archives: 4 marca 2019

Państwa, Miasta Edycja IV – wyniki II rundy

W poniedziałek, 25 lutego odbyła się II runda turnieju Państwa, Miasta, w której udział wzięło 40 uczniów. Rozgrywka była bardzo interesująca. Zwycięzcom gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki. Termin rozegrania FINAŁU podamy później, nie odbędzie się on jednak wcześniej niż 11 marca. Finaliści muszą mieć czas na przygotowanie się.

Wizyta w aptece

28.02 uczniowie z klasy 1 B odwiedzili aptekę. Celem wyjścia było bliższe poznanie wyglądu i wyposażenia apteki oraz poznanie pracy farmaceuty. Podczas wizyty  dzieci miały wyjątkową okazję zobaczyć wnętrze apteki z bliska. Okazało się, że od środka apteka kryje wiele fascynujących miejsc i rzeczy.

LUTY W BIBLIOTECE

Dnia 08.02.2019r z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu biblioteka zorganizowała dla uczniów quiz „Jak bezpiecznie korzystać z Internetu”. Największą ilość poprawnych odpowiedzi udzieliła Iga Wnuk z klasy VIIIb, która w nagrodę otrzymała „kuponik szczęścia”. Gratulujemy.