Daily Archives: 14 lutego 2019

Fryzurowy zawrót głowy

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy IC mieli przyjemność spotkania z uczniami ZDZ. Przyszli fryzjerzy opowiedzieli pierwszakom o zawodzie, którego się uczą oraz dali drobne rady na temat pielęgnacji włosów. Na koniec spotkania każdy uczeń oddał się w ich ręce, schodząc z fotela z wspaniałymi stylizacjami.

II a zwiedza Hotel Kongresowy „Exbud”

12 lutego klasa IIa dzięki zaangażowaniu i pomocy rodzica mogła zwiedzić Hotel Kongresowy „Exbud”. Dzieci zobaczyły Restaurację Patio, sale konferencyjne, obejrzały pokój hotelowy oraz udały się do hotelowej kuchni. Bardzo podobał im się wystrój restauracji, z zaciekawieniem oglądały również znajdujące się tam papugi.

Dzień Babci i Dziadka w klasie II a

Babcia i Dziadek to osoby, które  w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli, upiecze szarlotkę, u kogo są najwspanialsze wakacje i święta?

W klasie II a odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni wspaniali goście, którzy  przybyli bardzo licznie. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie  mogli podziwiać swoje pociechy podczas występu artystycznego.

Światowy Dzień Chorego

11 lutego czas w którym nie tylko myślimy o niedomagających , ale również z nimi jesteśmy. W tym dniu Wolontariusze  naszej Szkoły uczestniczyli we Mszy świętej w parafii Św. Jadwigi z chorymi oraz przygotowali dla nich przedstawienie „Anielskie Perły czyli skąd wzięli się babcia i dziadek”. Pani Oli Klusek – Gębskiej autorce przedstawienia, Rodzicom, Nauczycielom i przede wszystkim Dzieciom serdecznie dziękujemy.