Daily Archives: 5 lutego 2019

Dzień Babci i Dzień Dziadka w klasie 1a

Dzień Babci i Dzień Dziadka to najpiękniejsze dni w styczniu. Uczniowie klasy 1a przygotowali dla swoich babć i dziadków uroczyste spotkanie, które odbyło się 31.01.2019r. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki i zatańczyły taniec „Grozik”. Później wręczyły przygotowane laurki. Po występie nadszedł czas na wspólne zabawy. Babcie i dziadkowie razem z wnuczętami chętnie uczestniczyli w różnych konkurencjach. Za wykonanie zadań były słodkie nagrody. To było wspaniałe, rodzinne spotkanie.

Plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę i najfajniejszego chłopaka w Naszej Szkole!

Plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę

i najfajniejszego chłopaka w Naszej Szkole!

Samorząd Uczniowski organizuje Plebiscyt na najfajniejszą dziewczynę i najfajniejszego chłopaka w Naszej Szkole.

Jeśli uważasz, że któraś twoja koleżanka lub kolega zasługuje na miano najfajniejszego w naszej szkole, zagłosuj!

Swoje głosy będziecie mogli oddawać 12 lutego, na holu przy wejściu. Ogłoszenie wyników nastąpi 14 lutego!

Dla zwycięzców przeznaczone wejściówki- niespodzianki!