Daily Archives: 1 lutego 2019

Koncert kolęd

We wtorek 29 stycznia klasy starsze wzięły udział w koncercie kolęd kończąc w ten sposób okres Bożego Narodzenia. Młodzi Muzycy ze Stowarzyszenia Solo L”arte, a zarazem Uczniowie naszej Szkoły wykonali dla nas stare, piękne Kolędy, a p. Magda Osterczy wraz z zespołem tanecznym klas I – III „Pieśń Anielską”. Prowadzący koncert p. Marcin Stojek zachęcał nas do udziału w Konkursie „Młodzi dla kultury – kultura dla młodych”, do którego serdecznie zapraszamy!

Dzień Babci i Dziadka

W dniu 29 stycznia wolontariusze z klas I – III pod opieką p. M. Oczkowsiej, M. Osterczy, D. Koperny odwiedzili Seniorów z Klubu Seniora na os. Świętokrzyskim. Z racji święta Babci i Dziadka złożyliśmy Im życzenia i przedstawiliśmy dla nich Jasełka.