Daily Archives: 19 grudnia 2018

klasy IV – VIII na godz. 11.50 – sala gimnastyczna

klasy III gimnazjum na godz. 11.50 – korytarz 3 PIĘTRO

Pierwszaki przedstawiają „Jasełka”

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. W świąteczną atmosferę wprowadzili nas uczniowie klasy Ib, którzy pod opieką wychowawcy, przygotowali przedstawienie jasełkowe.

Z kolędą

W ramach działań Szkolnego Koła Wolontariatu klasa 2 c odwiedziła małych pacjentów Szpitala Dziecięcego. Uczniowie wykonali koncert kolęd i pastorałek. W świetlicy szpitalnej zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera.

W deszczowym Wiedniu

Już  w czerwcu planowaliśmy grudniową wycieczkę do Wiednia. Chętnych nie brakowało. Uczestniczyli  w niej uczniowie z klas: 6B,  3Cg , 3Eg i 3Hg, razem 45 osób.  Wyjeżdżaliśmy późnym wieczorem 9 grudnia. Lało! Zanim przyjechał autokar, porządnie zmokliśmy.

7a i 7c w fabryce bombek

Dn. 18.12.2018r. uczniowie klas 7a i 7c wraz z wychowawcami, p. Anną Lesiak i p. Anną Mazurkiewicz, oraz z trenerem, p. Aleksandrem Litowskim, odwiedzili fabrykę specjalizującą się w produkcji bombek choinkowych. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zobaczyć, jak powstają szklane ozdoby choinkowe.