Daily Archives: 12 grudnia 2018

Kiermasz Świąteczny

Dziękujemy wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas, którzy w dniach 05 -10 grudnia 2018 r. zorganizowali świąteczny kiermasz. Jesteśmy wdzięczni nauczycielom, uczniom i rodzicom za przygotowanie pięknych ozdób, oraz wszystkim, którzy włączyli się w to dzieło. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup pomocy szkolnych.

XIX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy 2018

W dniach 7-9 grudnia w Kielcach rozgrywany bul XIX Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w Piłce ręcznej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Prezydenta Kielc. W imprezie podaż pierwszy uczestniczyła klasa 4 A sportowa z trenerem Aleksandrem Litowskim,   dzieci z roczników 2006 – 2008 z m.in. Kielc, Krakowa, Kraśnika, Opola, Piotrkowa Trybunalskiego, Sandomierza czy Dąbrowy Białostockiej.