Daily Archives: 28 listopada 2018

Zbiórka karmy dla czworonogów ze schroniska

Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach zwraca szczególną uwagę na to, by nie tylko uczyć, ale i wychowywać, wpajać młodzieży dobroć, tolerancję, szacunek dla innych, chęć niesienia pomocy. Samorząd Uczniowski stara się, by współpracować w tym zakresie z dyrekcją szkoły. W tym celu organizuje liczne akcje charytatywne skierowane do potrzebujących, które przynoszą zawsze zaskakująco pozytywne efekty.

Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji w poniedziałek można było spotkać na szkolnych korytarzach uczniów ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Młodsze dzieci wykonywały rysunki ulubionych pluszaków i czytały o nich książki. Na pewno każdy z Nas – małych i dorosłych ma lub miał swojego ulubionego Pluszowego Misia.