Daily Archives: 29 października 2018

Pierwszaki na warsztatach „Żyj zdrowo i aktywnie”

W czwartek 25 października uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych „Żyj zdrowo i aktywnie” zorganizowanych w ramach projektu Urzędu Miasta w Kielcach i Fundacji „Kochaj mnie… po prostu”.

„W zdrowym ciele zdrowy duch”

W dniu 24 października 2018r. w świetlicy szkolnej SP 39 w Kielcach odbył się konkurs o tematyce prozdrowotnej „W zdrowym ciele zdrowy duch” przeprowadzony przez Panią Dorotę Mostowską oraz Panią Magdalenę Osterczy.

Wizyta Pani Pielęgniarki

23 października 2018r. nasze Świetliczaki wzięły udział w pogadance na temat sposobów dbania o zdrowie, higienę ciała oraz jamy ustnej.

Pokaz mody patriotycznej

26.10.2018r. odbył się wyjątkowy pokaz mody patriotycznej.  Nasz szkolny korytarz zamienił się w prawdziwy wybieg, a uczniowie w modeli i modelki.  Dzieci zaprezentowały stroje ludowe oraz najnowszą kolekcję w barwach narodowych.