Daily Archives: 18 października 2018

Zebrania z rodzicami – 24.10.2018

Harmonogram spotkań z rodzicami – 24.10.2018

Dyżur pedagoga z MZPPP w Kielcach

19 października w godz. 8:30-12:00 w ramach punktu konsultacyjnego porad będzie udzielał pedagog z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Kielcach.

Zajęcia taneczne

Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia:
taniec nowoczesny, hip-hop, street dance!
Dzieciaki (do 10 lat) godz.17:00, starszaki (powyżej 10 lat) godz.18.00
Miejsce zajęć: sala nr 41(blok sportowy). Pierwsza lekcja za FREE.

Wycieczka szlakiem Kielc

W dniu 16 października 2018 roku klasa III a wzięła udział w wycieczce po Kielcach. Celem wycieczki było rozbudzenie uczuć patriotycznych poprzez pokazanie uczniom miejsc i postaci związanych z historią naszego miasta.

„Od uprawy do potrawy” – warsztaty edukacyjne klasy II c

16 października udaliśmy się na wycieczkę dydaktyczną do sklepu Tesco. Wzięliśmy udział w programie pod nazwą „Od uprawy do potrawy”. Celem tego programu jest promowanie zdrowego odżywiania i kształtowanie umiejętności dokonywania świadomych zakupów.

Wielkie Grzybobranie

W dniu 10 października młodzi przyrodnicy z klas I c oraz I d poszerzali wiedzę o najważniejsze wiadomości dotyczące grzybów i konieczności ich ochrony. Warsztaty terenowe umożliwiły poznanie warstwowej budowy lasu, budowy grzybów oraz ich różnych gatunków, jak również znaczenia grzybów w przyrodzie i gospodarce człowieka.