Daily Archives: 11 października 2018

Świetlicowy konkurs – Znam znaki drogowe

W dniu 26 września 2018 w świetlicy szkolnej odbył się konkurs pt.: ”Znam znaki drogowe”.

Poświęcenie sztandaru i ślubowanie-12.10.2018

12.10.2018 r. odbędzie się

uroczystość poświęcenia sztandaru

Szkoły Podstawowej nr 39 im. Stanisława Moniuszki w Kielcach

oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Przebieg uroczystości:

10:00 – uroczysta Msza Święta z poświęceniem sztandaru w kościele pw. Św. Jadwigi w Kielcach pod przewodnictwem ks. bp Andrzeja Kalety

11:30 – rozpoczęcie uroczystości ślubowania klas I w Szkole Podstawowej nr 39 w Kielcach

13:00 – zakończenie uroczystości

Zapraszamy rodziców, uczniów i przyjaciół szkoły.

W tym dniu odbywają się dwie pierwsze godziny lekcyjne.

Spotkanie z rodzicami klas IV

15 października 2018r. w sali teatralnej naszej Szkoły o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie Rodziców/ Opiekunów uczniów klas IV na temat: W trosce o prawidłowy rozwój dziecka. Aby nie zmarnować żadnego talentu. Na które serdecznie zapraszamy.

KONKURS „RATUJ NATURĘ, ZBIERAJ MAKULATURĘ”

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 39 w Kiecach bierze udział w konkursie ekologicznym „Ratuj naturę, zbieraj makulaturę”.
Organizatorami konkursu jest Firma IRMA Maciej Daszkiewicz oraz Urząd Miasta Kielce pod Honorowym Patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

„AKCJA- SEGREGACJA! 2 X WIĘCEJ, 2 X CZYŚCIEJ”- Wyniki konkursu

„Sprzątanie Świata”, to wspólna lekcja poszanowania środowiska.  Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
W konkursie wewnątrzszkolnym, organizowanym przez Szkolne Koło Miłośników Przyrody, z okazji ogólnopolskiej akcji Sprzątanie Świata nagrody przyznano: