Daily Archives: 3 października 2018

Wycieczka Ogrodzieniec – Oświęcim.

Dnia 26 września 2018 r. uczniowie klas 3F i 3H uczestniczyli w wycieczce do Ogrodzieńca  i Oświęcimia.
Zamek Ogrodzieniec to największa warownia Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej, a także jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce. Znajduje się na Górze Janowskiego  w środkowej części Wyżyny. Uczniowie mieli okazję zobaczyć zabytek należący do  Szlaku Orlich Gniazd.

Rajd doliną rzeki Lubrzanki

W poniedziałek  01.10.2018r. chłopcy z klasy 6a wraz z trenerem i wychowawcą wybrali się na rajd  doliną rzeki Lubrzanki. Podczas spaceru uczniowie mieli okazję podziwiać naturalne piękno Kielecczyzny. Po długim i męczącym marszu chłopcy zjedli smaczne, pieczone kiełbaski  oraz zrelaksowali się podczas gier i zabaw na terenie „Domu pod dębami” w Woli Kopcowej. To był wyjątkowo udany Dzień Chłopaka.