Daily Archives: 23 marca 2018

Witamy Wiosnę!

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem. Zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić. Nasi najmłodsi uczniowie świetnie sobie z tym poradzili. Klasa 1c i 2a przygotowała z tej okazji przedstawienie, w którym nie zabrakło wesołych piosenek i tańców. Aktorzy wcielili się w rozmaite postacie: m.in. Pani Wiosny, kwiatów, motyli, a nawet wiatru, deszczu i słońca.

GRY I ZABAWY DLA KLAS 1-3

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły od września uczestniczą w zajęciach sportowych, które są specjalnie dedykowane dla nich. Gry i zabawy odbywają się dwa razy w tygodniu:
WTOREK 16:30 – 17:30
ŚRODA 15:30 – 16:30

Gratulujemy wygranej!!!

16 marca odbyło się rozstrzygnięcie X edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „ Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…” .Temat tegorocznej edycji konkursu brzmiał: „ Przez uzależnienia tracisz swoją wolność”.