Daily Archives: 12 marca 2018

Audycja muzyczna

W dniu 12 marca 2018 roku odbyła się druga w tym roku audycja muzyczna „W świecie opery, operetki i musicalu”.
Uczniowie w trzech grupach mogli wysłuchać koncertu. W programie były znane arie, uwertury i pieśni. Rozpoczęto „Marszem” G. Verdiego z opery „Aida” wykonanego na saxhornie  przez pana Michała Dutkiewicza. Następnym utworem była „Pieśń Torreadora” z opery ‘Carmen G. Bizeta – wykonana na puzonie.

WIZYTA W WOJEWÓDZKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ IM. W. GOMBROWICZA

Dnia 12.03.2018r. klasa II B gimnazjum wraz z wychowawcą i nauczycielem bibliotekarzem odwiedziła Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Kielcach.
Uczniowie zapoznali się z zasadami korzystania z księgozbioru biblioteki oraz zobaczyć jak wygląda wypożyczalnia, czytelnia ogólna, czytelnia zbiorów regionalnych i mediateka.