Daily Archives: 18 października 2017

Organizacja zajęć 20.10.2017 – V Memoriał Jarka Tkaczyka

W tym dniu zajęcia lekcyjne:
dla klas 1, 2, 3 SP –
bez zmian,

dla klas 4, 5, 6, 7 SP –  realizujemy tylko 5 pierwszych godzin lekcyjnych począwszy od godz. 8:00,

dla klas 2, 3 G – realizujemy tylko 6 pierwszych godzin lekcyjnych począwszy od godz. 8:00.

Obiad wydawany w tym dniu   – bez zmian

Uroczyste zakończenie turnieju w sobotę o godz. 16.00.

Tester gier – zawód czy zabawa?

Zapraszamy uczniów kieleckich szkół do udziału w webinarium, zatytułowanym: „Tester gier – zawód czy zabawa”? Zapewne gracie w gry, a osiąganie wyższych poziomów, jest dla Was pasją. Być może namówiliście już rodziców na wydanie prawdziwych pieniędzy w wirtualnym świecie, żeby kupić dodatkowe akcesoria dla swojej postaci. A może to granie, to nie tylko rozrywka, postrzegana czasem przez dorosłych jako „strata czasu”, a fajny pomysł na przyszłą pracę i tym razem zarabianie prawdziwych pieniędzy w wirtualnym świecie?

W KIELECKIM BANKU ŻYWNOŚCI

16 października obchodzony jest Światowy Dzień Żywności. Z tej okazji grupa uczniów z klas 7c, 2dg i 2fg wraz z opiekunami uczestniczyła w warsztatach o niemarnowaniu żywności.