Daily Archives: 9 października 2017

Planowana wycieczka do Wiednia 5-9.12.2017

Program pobytu

wyjazd z Kielc w późnych godzinach wieczornych 05.12. /dokładna godz. wyjazdu zostanie ustalona z przewoźnikiem w zależności od pogody/,

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Konkurs na logo Samorządu Uczniowskiego

Zbiórka karmy dla schroniska w Dyminach

„ NIE MA ŚMIECI- SĄ SUROWCE”

Pod takim hasłem odbywał się udział SP 39 w ogólnopolskiej akcji „ SPRZĄTANIE ŚWIATA 2017”.

Tegoroczne hasło miało zwrócić uwagę na dostrzeżenie w śmieciach ich surowcowego potencjału i możliwości ich ponownego wykorzystania.

Ślubowanie uczniów klas I -12.10.2017

12 października 2017 r.(czwartek) w naszej szkole odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas I.
Tego dnia zajęcia lekcyjne będą trwały po 30 minut.

Organizacja dnia:

Skarby jesieni

3 i 4.X.2017r. w naszej świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia edukacyjne pod hasłem „Skarby jesieni”. Na tle dekoracji z darów jesieni – zdrowych oraz smacznych owoców i warzyw, rozmawialiśmy o tym,  że jesień przynosi produkty niezbędne w kuchni każdego dnia. Smakołyki te dostarczają naszemu organizmowi witamin i soli mineralnych, bez których chorujemy.